BURSA SERVİS TAŞIMACILIĞI

Bursa ve Çevre İl İlçelere Profesyonel Personel Taşımacılığı Yapan Bursa Efe Turizm İşi Konusunda 15 Yıllık Tecrübeye Sahiptir . Firmamızın ana faaliyet konusu Personel Taşımacılığı ‘dır. Araç filomuz ile, öncü kalite ve hizmet anlayışı ile iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.

15 yıla yakın tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Bursa’nın büyük firmalarına servis hizmeti sağlamaktayız. Firmamız, konusunda uzman personeli ile kurumsal kimliği, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle lider kuruluşlara profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız, hizmet vermekte olduğu tüm firmaların personelini, ferdi kaza sigortası kapsamına alır. Personel taşımacılığı şartlarında belirtildiği gibi ekibimiz en az 5 yıllık tecrübeye sahip sürücülerimiz ve servis araçlarımız ile yol ve trafik stresini minimum seviyede tutacak şekilde oluşturulmuştur. Böylece deneyim sahibi, güler yüzlü personelimiz ile zamanında ve güvenli bir şekilde iş yerine ulaşım sağlanmaktadır.

Sizlerde personel taşımacılığı yapan şirketler arasında kaliteli ve güvenilir hizmet beklentinizde mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Bursa Personel Taşımacılıkta Öncü Firma

Öğrenci taşımacılığı ilkleri olan taşıma hizmeti ile çocuğunuzun güne konforlu ve güvenli bir şekilde başlamasını sağlamak için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışır. Eğitimli ve tecrübeli sürücüler ile öğrenciler güvenli bir şekilde yolculuklarına devam ederken, konforlu araçlarımız sayesinde arkadaşlarıyla eğlenceli sohbetler ederek okullarına ulaşırlar. Tüm kalite belgeleri ile yolculukların her zaman rahat ve emniyetli bir şekilde sürmesi için çaba gösteririz.

Sizlerde öğrenci taşımacılığı yapan okullar arasında kaliteli ve güvenilir hizmet beklentinizde mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Ulaşım hizmetinizi yerine getirmek ve sizleri de referanslarımız arasında görmekten onur duyarız.